Gdansk Convention Bureau

Gdansk Convention Bureau to część Gdańskiej Organizacji Turystycznej zajmująca się promowaniem pomorskiej turystyki biznesowej w Polsce i za granicą. Koncentrujemy się na tworzeniu spójnej sieć kontaktów – krajowych i zagranicznych. Przyciągamy zagraniczny kapitał oraz jesteśmy aktywni na polu międzynarodowej współpracy - zarówno z branżą MICE, jak i z przedstawicielami organizacji turystycznych.

Działamy dwutorowo.

Lokalnie współpracujemy z naszymi partnerami, tworzymy możliwości promocji lokalnego rynku MICE, prowadzimy szkolenia podnoszące kompetencje partnerów, podejmujemy działania z zakresu turystyki zrównoważonej, które wpływają korzystnie wizerunkowo i merytorycznie na ofertę Gdańska. Bazując na naszym doświadczeniu oraz licznych kontaktach, pośredniczymy w organizacji wydarzeń łącząc lokalne podmioty z zagranicznymi „hosted buyers”.

Tworzymy możliwość organizacji międzynarodowych wydarzeń, zapraszając do udziału naszych partnerów. W trakcie konferencji, warsztatów czy spotkań stolikowych promujemy możliwości eventowe Gdańska oraz okolic. Prezentujemy możliwości naszych partnerów, sukcesywnie rozbudowujemy sieć kontaktów oraz nawiązujemy nowe kontakty biznesowe. Wszystko to ma przełożenie na realną współpracę przy organizacji zagranicznych eventów.
Co ważne, przedstawiamy ofertę partnerów posługując się językiem korzyści, dostosowanym do potrzeb klientów.

Dołączając do nas:

  • masz możliwość przyłączenia się do projektów o charakterze międzynarodowym, co bez wątpienia wpłynie na poszerzenie sieci kontaktów;
  • pośredniczysz w tworzeniu kontaktów między partnerami a organizacjami turystycznymi;
  • możesz zorganizować spotkanie branżowe w swoim obiekcie. Więcej osób dowiaduje się o możliwościach twojej firmy;
  • to właśnie Twój biznes polecamy jako pierwszy do zorganizowania eventu, kiedy tylko otrzymujemy zapytanie.
 

Poznajmy się!

Więcej o działalności Gdansk Convention Bureau dowiesz się na https://gcb.visitgdansk.com/


POZOSTAŁE PROJEKTY