Gdańska Karta Mieszkańca

Z Kartą Mieszkańca zapewniamy Ci dotarcie do ponad 350 tysięcy użytkowników! Ze współpracy korzysta już bardzo wiele firm, ale chcemy, by było ich jeszcze więcej! Chcesz dołączyć do tego projektu? Sprawdź, jak to zrobić!

Dołączając do partnerów Gdańskiej Karty Mieszkańca sprawisz, że Twoja oferta dotrze do olbrzymiego grona potencjalnych klientów.

  • Gdańską Kartę Mieszkańca posiada ponad 330 tysięcy osób
  • Nasz newsletter dociera do 100 tysięcy odbiorców
  • 75 tysięcy użytkowników aplikacji Jestem z Gdańska odbiera powiadomienia PUSH
  • portal jestemzgdanska.pl ma ponad 4 miliony odsłon rocznie
  • Profil Gdańskiej Karty Mieszkańca na Facebooku obserwuje ponad 10 tysięcy osób.
 

Partnerzy Gdańskiej Karty Mieszkańca mogą liczyć na wsparcie promocyjne z naszej strony. Oferta działań promocyjnych na rzecz partnera jest uzależniona od wysokości oferowanego rabatu. Sprawdź, jakie korzyści zyskasz, dołączając do projektu!

Gdańska Karta Mieszkańca - pakiet korzyści dla partnera

 


Jakie warunku trzeba spełnić, aby przystąpić do projektu?

Zniżka dla użytkowników Gdańskiej Karty Mieszkańca
Zależy nam na atrakcyjnym rabacie, który będzie rzeczywiście odczuwalny dla użytkowników Karty Mieszkańca, czyli przynajmniej 15% na minimum jedną usługę. Rabat może dotyczyć całej oferty lub tylko jej części. Może on być również uwarunkowany sezonowo. Twoja oferta może być stale poszerzana - już w trakcie trwania współpracy możesz wprowadzać dodatkowe promocje.

Materiały promocyjne
Aby pokazać Twój biznes w naszym katalogu, potrzebujemy materiałów do prezentacji partnera: opisu ofercie firmy oraz kilku zdjęć, które posłużą do celów promocyjnych. Opis powinien zawierać maksymalnie 600 znaków ze spacjami, a zdjęcia minimum 1600x1200 pikseli.

Jakość i poziom usług
Zależy nam na jakości. Podejmując decyzję o dołączeniu partnera do Karty kierujemy się opiniami mieszkańców Gdańska. Analizujemy opinie na temat oferowanych usług oraz potrzeby mieszkańców wynikające z prowadzonych przez nas badań. Gwarantujemy sobie prawo do odmowy nawiązania współpracy, jeżeli oferta wykracza poza przyjęty przez nas kierunek rozwoju.
 

Masz pytania dotyczące Gdańskiej Karty Mieszkańca albo chcesz dołączyć do grona partnerów? Napisz do nas!

Katarzyna Szafraniec
Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego
e-mail: katarzyna.szafraniec@visitgdansk.com

POZOSTAŁE PROJEKTY