Smaki Gdańska

Chcesz, aby Twoja restauracja była na liście turysty, szukającego wyjątkowych kulinarnych doświadczeń? Wejdź w turystykę kulinarną razem z nami - dołącz do projektu Smaki Gdańska.

Smaki Gdańska to wyjątkowy projekt, którego częścią możesz stać się już dziś!


Smaki Gdańska to projekt unikatowy zarówno w skali miasta, regionu, jak i Polski. W 2023 roku jego ambasadorem został światowej klasy Szef Kuchni - Wojciech Modest Amaro. Ideą Smaków Gdańska jest promowanie lokalnych produktów i historii gdańskich kulinariów oraz wsparcie miejscowych restauratorów. Każda z restauracji, biorących udział w projekcie, ofertuje zestaw dań opartych na XIX-wiecznych przepisach potraw, które gościły kiedyś na stołach mieszkańców Grodu Neptuna. 
 

Co zyskasz dołączając do Smaków Gdańska?

Nowa baza klientów
Gdy zostaniesz partnerem Smaków Gdańska, wizytówka twojej restauracji pojawi się na stronie projektu. Dzięki temu Twoja oferta dotrze do prawie 15 tysięcy użytkowników, a każdy z nich jest Twoim nowym potencjalnym klientem.

Wsparcie promocyjne
Możesz na nas liczyć w kwestii promocji Twojego lokalu jako uczestnika Smaków Gdańska. Twoja oferta, która będzie dostępna w ramach projektu, będzie prezentowana nie tylko na naszej stronie, ale również na naszych profilach Social Media czy poprzez Infuencer Marketing. Projekt jest również promowany podczas cyklicznych miejskich wydarzeń, takich jak Jarmark św. Dominika czy Jarmark Bożonarodzeniowy.

Wzmocnienie marki
Uczestnictwo w projekcie Smaki Gdańska wpłynie na zwiększenie rozpoznawalności Twojej restauracji. To kolejny czynnik, który pomoże Ci przyciągnąć uwagę nowych klientów. Dodatkowo zyskujesz możliwość identyfikowania się jako partner projektu, którego ambasadorem jest Wojciech Modest Amaro.

Networking
Wymieniaj się doświadczeniami, zyskuj nowe kontakty! Dołączając do projektu, będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach networkingowych, które pozwolą na wymianę doświadczeń z innymi restauratorami.

Udział w projekcie jest dla Partnera bezpłatny. Jedyny koszt jaki ponosi restauracja wiąże się z wydrukiem menu ze ofertą Smaków Gdańska.
 

Masz pytania dotyczące Smaków Gdańska albo chcesz dołączyć do grona partnerów? Napisz do nas!

Magdalena Grabarek
Starszy Specjalista ds. Organizacji & Convention Bureau
e-mail: magdalena.grabarek@visitgdansk.com

Katarzyna Korpal
Specjalista ds. relacji z partnerami
e-mail: katarzyna.korpal@visitgdansk.com

 


POZOSTAŁE PROJEKTY